Česky


Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené
TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Prodám: Penzion Minor levné ubytování České Budějovice Cena: 490,00 Kč

Nabídka Penziony České Budějovice 03.02.2018 15:57:04 561x
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice, je oblíbené a často navštěvované levné ubytování, nabízí prostorné a pohodlné pokoje a komfortní dvoupokojový apartmán. Vše je komfortně vybaveno vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a potřebným nádobím.

Ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou pro hosty připravovány kvalitní chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky snídaňového menu denně od 7:00 do 10:00 hodin.
Ubytování v soukromí v Českých Budějovicích důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid a nabízí příjemné ubytovací služby jako kvalitní levné hotely v Českých Budějovicích.

Pokoje i celý penzion České Budějovice je nepřetržitě desinfikován a udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Pobyt je vhodný pro každého kdo hledá v okolí města České Budějovice levné ubytování mezi penziony. V celém objektu je rychlé připojení k Wi-Fi internetu zdarma.

Ubytování v Českých Budějovicích se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky je akceptováno, ale pouze po předchozí dohodě s recepcí.

Penzion Minor České Budějovice najdete nedaleko centra města, výstaviště a vysokoškolských kolejí VŠTE. Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny.

Apartmány České Budějovice nabízí hostům kromě příjemného ubytování také mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice je vzdáleno pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí po řece Vltavě.

Levný penzion Minor v Českých Budějovicích doporučuje hostům během dovolené prohlídku historického centra města nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytování.

Doplňující informace

Nebyly vyplněny žádné doplňující informace

Štítky

ubytování, České, Budějovice, penzion, penziony, levný, levné, dovolená, centrum, výstaviště, vysokoškolské, koleje, VŠTE, soukromí, krátkodobé, dlouhodobé, rodiny, apartmány, nejlevnější, nejlepší, slevy, psem, snídaně, parkování, Bosch, BudvarInzerent
Jaroslav Srba (0%)
Telefon
721589838
Lokalita
České Budějovice
Web
https://www.penzionminor.cz
Stav
Ostatní
Stanovení ceny
Dle zadání

Kontaktovat

Platba za zobrazení Přidat do oblíbených Vytisknout inzerát Poslat emailem Nahlásit jako nevhodný Editovat