Česky


Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené
TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Prodám: Levné ubytování v penzionu České Budějovice Cena: 490,00 Kč

Nabídka Cestování České Budějovice 30.01.2022 14:13:32 69x
Levné ubytování v penzionu České Budějovice

Hotel Minor České Budějovice nabízí ubytování za rozumnou přijatelnou cenu, může se pochlubit příjemnou rodinnou atmosférou, dvoupokojovým apartmánem a pěknými komfortně vybavenými pokoji s vlastním WC, sprchou, plochou SAT-LCD televizí s rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím.
Ubytování České Budějovice vám nabízí možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.
Kromě příjemného ubytování v Českých Budějovicích Vám hotel Minor nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily. Také parkování dodávkových automobilů před budovou je možné a bezproblémové.
Ubytování v hotelu Minor České Budějovice patří ve městě mezi nejlevnější, je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny, služební cesty a pro všechny, kteří hledají v Českých Budějovicích levné hotely a pensiony.
Levné ubytování České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
V hotelu Minor si můžete aktivně odpočinout a to jak procházkami, tak vyjížďkami po cyklostezkách.
Krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích nabízí obrovské množství sportovního a turistického vyžití v jedinečném prostředí krásné krajinné oblasti Jižních Čech.
Výběrem ubytování v Českých Budějovicích a využitím kvalitních služeb hotelu Minor se rozhodně nespletete a určitě budete rádi, že jste toto levné ubytovací zařízení navštívili.

Doplňující informace

Nebyly vyplněny žádné doplňující informace

Štítky

hotel, hotely, pension, pensiony, České, Budějovice, levné, ubytování, se psem, dlouhodobé, centrum, výstaviště, dovolená, okolí, v, Českých, Budějovicích, Jižní, ČechyInzerent
Irena Srbová (0%)
Telefon
721589838
Lokalita
České Budějovice
Web
http://www.pensionminor.cz
Stav
Nové
Stanovení ceny
Dle zadání

Kontaktovat

Platba za zobrazení Přidat do oblíbených Vytisknout inzerát Poslat emailem Nahlásit jako nevhodný Editovat